2021-08-20
Нові розробки веб-сайту

Менше кликів, ефективніші покупки у веб-магазині.

Нові вдосконалені функції веб-магазину допомогають користувачам.

Розширений вибір ремнів із повнорозмірним діапазоном, також  доступний пошук за кодом виробника, за допомогою інтелектуального пошуку (на основі профілю, розміру і по код товара) ви можете знайти потрібний товар лише одним клацанням миші.

Ми постійно прагнемо зробити співпрацю з нашими Партнерами плавною та ефективною, тому час від часу ми приносимо значні вдосконалення.


І тепер не було інакше. Наші колеги, які мають великий досвід у галузі клинових ременів, розробили на нашому веб-сайті зручні розробки, які значно полегшують вирішити повсякденні виклики в промисловій галузі!

 

 

„Важливий не розмір!”

Але він всежтаки важливий, коли справа стосується клинових ременів! Якщо Ви нещодавно переглянули наш асортимент клинових ременів на нашому веб-сайті, Ви мабуть помітили, що наші ремені доступні в більших розмірах, ніж зазвичай. Ми розширили свій асортимент на понад 2000 нових ременів. Це реміні та розміри, яких досі в нашому асортименті не було. Ці товари відсутні на складі, але доступні через наш інтернет-магазин!

 
     
 

Що таке склад  „EU” ?

Завдяки нашому багаторічному успішному співробітництву з найбільшими світовими брендами в галузі, тепер Ви можете переглядати на нашому веб-сайті не тільки наші склади. За допомогою розробки Ви можете побачити наявність на складі  виробника, яке позначене як склад  "EU",  тож це означає, що ви можете швидко та легко замовити  бажаний товар, навіть експрес-поштою. На даний момент доступні лише склади Concar, але цього року запаси будуть доступні і для таких брендів, як SWR та Bando

     
 

Знайдіть товар за допомогою швидкого пошуку !

Скористайтеся функцією швидкого пошуку на нашому веб-сайті, за допомогою якого Ви зможете швидко знайти товар, без зайвих кліків.

Це ще більше полегшило ідентифікацію товару

Шукайте за такими властивостями :

  • Код товару,
  • Профіль x довжина (навіть набрано разом напр.: XPB3350).

Для газонокосарок та сільськогосподарських ременів ви також можете шукати за кодом товара  виробника.

 
     
   

Замовляйте швидко за лічені секунди!

Відтепер у Вас є можливість завантажувати товари, які Ви хочете замовити, на нашому веб-сайті за допомогою Excel файла. Оновлення може значно прискорити час, необхідний для оформлення замовлення, якщо Ви знаєте, що хочете замовити, і маєте код товара зі сайту  Power Belt.Формат  Excel :

  • стовпець 1 код товара Power Belt ,
  • стовпець 2 кількість,
  • стовпець 3 кількість ребер,ширина виробу або довжина.
     
     

Для кого це зручно?

  • • Для Партнерів, які мають наші кода товарів у власній системі, та які вони хочуть замовити одним рухом на основі замовлення до постачальника, сформованого у власній системі.
  • • Для інжинерів, машинобудівників, які завантажили наші кода товарів до списку елементів своїх конструкцій, розроблених за допомогою наших 3D-моделей. Вони можуть створити список замовлень за допомогою програмного забезпечення для проектування.
  • • Для великих компаній з централізованими закупівлями, де різні відділи подають свої вимоги щодо замовлення в сукупності.
  • • Для всіх користувачів, які знають наші кода товарів і хочуть зробити замовлення набагато швидше.
     

Бажаєте задати питання ?

Щоб отримати додаткову інформацію, зв’яжіться з нами через наш інтерфейс в соціальній мережі або за одним із наступних контактів:
info@powerbelt.ua або за номером +38(03131)3-05-27.